Семінар педагогів-організаторів

18 жовтня на базі Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар педагогів-організаторів «Використання традицій козацької педагогіки у навчально- виховному процесі сучасної школи». Семінар розпочався із вітального слова директора Кушнір Лариси Анатоліївни та представлення роботи Козацької Республіки (заступник директора з виховної роботи Гордійчук М.Ю.). Педагоги-організатори завітали до шкільного музею, де їм влаштували екскурсію учні-пошуковці. Вони мали змогу ознайомитися з історією села та іншими музейними експозиціями. Рої (10,11 класи), які досліджують історію та побут козацтва, показали інсценізовані фрагменти із життя козаків (вчитель Василишина В.І.). Досвідом роботи з колегами поділилася педагог-організатор Ставінська А.С. До уваги гостей був представлений епізод із святкування Дня козацтва, а саме – посвята учнів другого класу в козачата та стройовий вишкіл (вчитель Тимощук Р.М.). Свою майстерність та вправність продемонстрували юні туристи під керівництвом Варави В.М. та Яворського В.М. В кінці семінару учасники поділились своїм досвідом впровадження ідей козацької педагогіки.

 

   

Родинне свято

Золота красуня — осінь-чарівниця!

По землі ступає, золотом іскриться.

В жовте і червоне листячко фарбує,

І картини дивні, чарівні малює.

Ми живемо в Україні з її багатою природою, щедрими і обдарованими людьми. Саме цього року 11 жовтня в нашій школі у 5 класі відбулося Родинне свято  на тему: «Ходить гарбуз по городу…» (класний керівник Пастушина Н.Д.)

 Метою даного заходу було розвивати творчі здібності учнів, уяву, фантазію, спостерігати за природою, вчити цінувати людську працю, виховувати любов до рідного краю.

На святі діти співали українські  пісні, розгадували загадки, інсценізували вірш. У кінці всі скуштували смачні дари природи та запашний пиріг.

Публічний звіт директора 2016

09.06.2016 року в Городищенській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся традиційний щорічний публічний звіт директора за підсумками діяльності 2015-2016 навчального року 

  

 

Закінчився черговий навчальний рік. Сьогодні ми зібралися, щоб підбити підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність директора на посаді протягом 2015-2016 н.р

Як директор школи у своїй діяльності протягом звітного періоду я  керувалась Статутом школи, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовими обов’язками директора школи, законодавством України, іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника загальноосвітнього навчального закладу.

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст.. є повноцінною складовою системи освіти, що забезпечує реалізацію права громадян  на здобуття загальної середньої освіти.


Детальніше: Публічний звіт директора 2016

До уваги учнів 1-8, 10 класів!!!

 Витяг рішення педагогічної ради Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів "Про переведення учнів 1-8, 10 класів до наступних та нагородження похвальними листами" (протокол № 9 від 27.05.2016 р.)

1. Про переведення  учнів 1-8, 10 класів до наступних та нагородження похвальними листами 

Відповідно до Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №762 від 14.07.2015 року та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 року за № 924/27369, Положення про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів», затвердженого наказом Міністерством освіти і науки України №579 від 11.12.2000 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 07.02.2012 №115), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України за № 271/20584 від 21 лютого 2012 року, наказу управління освіти, молоді та спорту Шепетівської  районної державної адміністрації   від 29.04.2016 року  №50-ОД «Про порядок організованого закінчення  2015-2016 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4,9,11 (12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району»

Детальніше: До уваги учнів 1-8, 10 класів!!!

«Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі»

Оберіг-сорочку вишила для сина.

Візерунком стали квіти України:

Маки та волошки, мальви біля хати.

Долю для дитини вишивала мати.

                        Леся Вознюк

Вишиванка – це наша національна гордість, своєрідний код нації. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі, втілює чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Детальніше: «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі»

Вхід

Прогноз погоди

Погода в Україні

Погода в Україні

Погода в Україні

Гаряча лінія

Офіційні веб сайти