День української писемності та мови
9 листопада в школі відбулися заходи до Дня української писемності. Зокрема учні та педагоги школи приєдналися до написання радіодиктанту національної єдності. Вчителі-мовники провели години єдності "Українська мова - мова єднання", а класні керівники - виховні заходи, години спілкування "Мова і писемність у цікавих фактах." Серед учнів початкової школи проводився конкурс малюнків "Диво калинове - чари барвінкові". Також у цей день пройшов перший етап конкурсу знавців української мови імені П. Яцика.

Навчаємо економити!!!
Нещодавно вчителі нашого закладу взяли участь в районному конкурсі навчальних матеріалів по енергоефективності та ефективному використанні відновлювальної енергії, який проводився у співпраці з проектом ЄС та Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду". Педагоги показали, що навчати дітей економити електроенергію та зберігати природні ресурси можна на кожному уроці та позакласному заході. Зокрема свої роботи представили Кушнір Лариса Анатоліївна, Пастушина Наталія Дмитрівна, Кравчук Світлана Вікторівна та Василишин Віталій Іванович. А вихователь групи продовженого дня Вовчик Анна Валеріївна стала призером конкурсу, представивши "Будинок майбутнього" та віршовану пам'ятку для малюків і дорослих щодо збереження електроенергії.
Учасники конкурсу отримали сертифікати, а переможниця – енергозберігаючі лампочки, які допоможуть нашій школі економити електроенергію на практиці.
Вітаємо учасників та переможців конкурсу!!!


Семінар педагогів-організаторів
18 жовтня на базі Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар педагогів-організаторів «Використання традицій козацької педагогіки у навчально- виховному процесі сучасної школи». Семінар розпочався із вітального слова директора Кушнір Лариси Анатоліївни та представлення роботи Козацької Республіки (заступник директора з виховної роботи Гордійчук М.Ю.). Педагоги-організатори завітали до шкільного музею, де їм влаштували екскурсію учні-пошуковці. Вони мали змогу ознайомитися з історією села та іншими музейними експозиціями. Рої (10,11 класи), які досліджують історію та побут козацтва, показали інсценізовані фрагменти із життя козаків (вчитель Василишина В.І.). Досвідом роботи з колегами поділилася педагог-організатор Ставінська А.С. До уваги гостей був представлений епізод із святкування Дня козацтва, а саме – посвята учнів другого класу в козачата та стройовий вишкіл (вчитель Тимощук Р.М.). Свою майстерність та вправність продемонстрували юні туристи під керівництвом Варави В.М. та Яворського В.М. В кінці семінару учасники поділились своїм досвідом впровадження ідей козацької педагогіки.

Родинне свято
Золота красуня — осінь-чарівниця!
По землі ступає, золотом іскриться.
В жовте і червоне листячко фарбує,
І картини дивні, чарівні малює.
Ми живемо в Україні з її багатою природою, щедрими і обдарованими людьми. Саме цього року 11 жовтня в нашій школі у 5 класі відбулося Родинне свято на тему: «Ходить гарбуз по городу…» (класний керівник Пастушина Н.Д.)
Метою даного заходу було розвивати творчі здібності учнів, уяву, фантазію, спостерігати за природою, вчити цінувати людську працю, виховувати любов до рідного краю.
На святі діти співали українські пісні, розгадували загадки, інсценізували вірш. У кінці всі скуштували смачні дари природи та запашний пиріг.






