До уваги батьків!!!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Міністерство освіти і науки України вкрай стурбовані зростанням загибелі та травмування дітей. За статистикою в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини!

За 2015 рік в Україні виникло близько 80 тисяч пожеж, під час яких загинуло 1948 осіб, з них 51 дитина.

Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить лише від нас самих!  

 

День цивільного захисту

20 квітня в закладі був проведений День цивільного захисту (ЦЗ). Під час проведення Дня ЦЗ перевірено реальність плану дій при виникненні надзвичайних ситуацій (НС). Показано уміння керівного складу аналізувати дані про стан справ в екстремальній ситуації, яка може виникнути, практичні навички щодо прийняття рішень у відповідності до обстановки, що склалася, готовність до відпрацювання практичних навичок формувань ЦЗ при виконанні завдань за призначенням, уміння здійснювати контроль за виконанням завдань, поставлених підлеглим.

З педагогічним складом, техпрацівниками були відпрацьовані питання програми загальної підготовки працівників і готовність їх до виконання дій у надзвичайні ситуації, формувалися практичні навички до дій за командами, розпорядженнями, сигналами про НС.

З учнями практично перевірена здатність грамотно й чітко діяти в НС для захисту свого здоров’я й життя; формувались морально-практичні навички: мужність, мирність, відвага, витримка, ініціатива й кмітливість, взаємовиручка, уміння надавати першу медичну допомогу потерпілим.

День розпочався із збору керівного та командно-начальницького складу ЦЗ, під час якого була заслухана доповідь заступника начальника ЦЗ про готовність закладу до проведення Дня ЦЗ, зазначені мета та завдання проведення об'єктових тренувань та запланованих заходів.

 

Пізніше учні та працівники школи зібралися на загальношкільній лінійці, де вчитель Захисту Вітчизни Тимощук Р.М. розповів учням про надзвичайні ситуації, що можуть виникнути та способи порятунку в екстремальних умовах. А заступник начальна ЦЗ Дембіцька В.К. ознайомила присутніх з графіком проведення Дня ЦЗ та ОТ.

 

На першому уроці в 1-11 класах відбулися відкриті години спілкування, бесіди з питань ЦЗ, перегляд відеофільмів.

   

В бібліотеці діяла тематична книжкова виставка.

Надзвичайно цікаво та видовищно пройшла комбінована естафета «Цивільний захист», де учні 9-11 класів демонстрували свою силу, вправність та витримку, долаючи смугу перешкод.

  

  

Практичні навички надання першої медичної допомоги при опіках, пораненнях, переломах показала санітарна дружина школи на чолі з медичною сестрою Стукало Л.В.

  

Учні та вчителі відзначилися організованістю, згуртованістю та злагодженістю дій під час евакуації після сигналу «Увага всім!». За лічені хвилини школа зібралася в зазначеному місці, після чого учні були супроводжені до захисних споруд.  Була змодельована ситуація: двоє учнів опинилися у школі і не мали змоги вийти. Евакогрупа миттєво відреагувала і звільнила потерпілих, а сандружина надала їм першу медичну допомогу. 

  Також у цей день відбулися показові заняття «Бережись вогню» за участю представника ДСНСУ, колишнього випускника школи Чуюка Владислава.

  

 

Підсумки дня були підведені на загальношкільній лінійці, де була відзначена  робота невоєнізованих формувань ЦЗ, учнів, педагогів та всіх, хто брав участь у Дні ЦЗ.

 

 

Проведення місячника передового педагогічного досвіду

З 10.03 по 25.03 2016 року в школі проходив місячник передового педагогічного досвіду під гаслом "Педагогічна творчість - кроки XXI століття". 11 березня досвідом з колегами ділилися вчителі природничо-математичного циклу. Майстер-клас показували вчителі Пастушина Н.Д., Варава В.М., Яцишина Т.Г.

Урок математики в 6 класі "Ділення раціональних чисел"

  

Детальніше: Проведення місячника передового педагогічного досвіду

Семінар-практикум вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін

24 лютого на базі Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін «Формування системних знань на уроках - запорука успішної підготовки до ЗНО». Семінар розпочався із заняття з елементами тренінгу, який провела Яковчук Тетяна Іванівна, методист РМК. Педагоги ознайомилися із поняттям системного підходу до навчання, опрацювали особливості мета предметного підходу до навчально-виховного процесу та використання фреймового структурування з метою забезпечення системного підходу до навчання. Під час практичної частини семінару запрошені учасники відвідали уроки: української літератури в 11 класі (вчитель Василишина В.І., тема: "І зрада починається в житті, як і любов, з цілунків і зітхання…” Трагедія кохання, “нерівня душ” Марусі та Гриця (за романом Л. Костенко Маруся Чурай)"; урок англійської мови в 9 класі (вчитель Кравчук С.В. тема: "Лондон - столиця Великобританії"); урок української мови у 8 класі (вчитель Ткачук А.П. тема: "Однорідні члени речення (із сполучниковим, безсполучниковим і змішаним зв’язком)"; урок історії в 10 класі (вчитель Ліпська Ю.В. тема: "Розвиток культури в Україні у 1917-1921 роках. Освіта і наука") та позакласний захід з української літератури (вчитель Василишина В.І. тема: "Інсценізація уривку із роману Л.Костенко “Маруся Чурай”). Вчителі Городищенської ЗОШ продемонстрували систему роботи щодо підготовки учнів до ДПА – ЗНО через використання системного підходу до навчання. В кінці семінару учасники обговорили відвідані уроки та отримали методичні матеріали щодо підготовки до ЗНО та системності навчання.

Вхід

Прогноз погоди

Погода в Україні

Погода в Україні

Погода в Україні

Гаряча лінія

Офіційні веб сайти