"Ми - нащадки Кобзаря!"

9 березня 2014 року український народ відзначатиме 200 років від Дня народження Т.Г. Шевченка. Ім'я, святе для кожного українця. Ця людина залишила нам свої неоціненні духовні надбання – твори і світлу пам'ять про себе. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру.
7 березня в школі відбувся відкритий урок для учнів початкової та середньої ланки (вчитель: Василишина В. І.) з нагоди відзначення 200-річчя з дня народження Кобзаря. Учні розповідали про життя Шевченка, пригадали його найвідоміші твори.
Учні в цікавій формі ознайомилася з біографією та творчістю Шевченка, декламували його священне слово, ще раз пригадали все, що написав митець у своїй Віщій книзі. Діти глибоко прониклися невмирущим словом виразника дум і прагнень українського народу.
На уроці лунали пісні «Думи мої», «У вишневому саду», «Виростеш ти сину..», «Зоре моя вечірняя».
Також протягом січня-березня 2014 року кожним класним керівником був проведений ряд відкритих уроків та годин спілкування, присвячених відзначенню 200-ліття від дня народження Т.Г. Шевченка, за темами «Об'єднаймося ж, брати мої!», "Ми - нащадки Кобзаря!", «Вічне і живе Шевченкове слово», «Подорожі Шевченка Україною», «Чи знаємо ми Т.Г.Шевченка» та було оформлено виставки з нагоди відзначення 200-річчя з дня народження Кобзаря.
Фоторепортаж.

IMG 20140306 110918

IMG 20140306 111552

IMG 20140306 112812

IMG 20140306 112923

Ходить гарбуз по городу...

alt«Осіння пора приносить нам багато прикрас і дарів. Чому ж не зробити на честь неї свято?» - подумали ми і провели в школі відповідний відкритий виховний захід під назвою «Ходить гарбуз по городу».
За традицією в жовтні місяці ми прощаємося з осінню, дякуємо їй за щедрі дарунки, за останнє тепло, за короткі, але ще теплі сонячні дні.
Так, 24 жовтня відбулося Свято Осені для учнів 1-4 класів. Свято організувала та провела класний керівник 4 класу Бялик С. В.
Всі костюми учасників вразили своєю красою і незвичайністю.
Пані Осінь (Гініатулліна Ю.) з'явилася перед нами, як веселою українською ґаздинею, англійською леді, так і, звичайно ж, принцесою на балу. Серед хлопчиків були, як справжні пани в вишиванках і шароварах, так і містери в елегантних костюмах і капелюхах, прикрашених осінніми дарами.
Кожен клас продемонстрував ще й змістовний музичний і хореографічний номер, де учні показали свої таланти.
Свято закінчилося. Та радісний настрій, естетична насолода від проведеного свята залишилася назавжди.
Ми впевнені, що це свято принесло радість не тільки учасникам – 1-4 класам, а й всім глядачам!

День Закоханих

З нетерпінням чекає молодь дня Закоханих. Не є винятком і учні нашої школи. В коридорі була привітальна скринька, куди усі бажаючі кидали «валентинки». Також малювали стінгазети.
За традицією старшокласники формувалися у пари. За титул «Найромантичніша пара» змагалися 3 пари учасників. І пара - Сириця І.(11 кл.) та випускник нашої школи – Качуровський Я., ІІ пара – Стецюк К.(10кл.) та Ерзак Ю.(9кл.), ІІІ пара Козіцька С.(9кл.) та Горбачук П.(9кл.).
Усі учасники показували свої творчі здібності, також передавали по соломинці один одному бублики. Титул «Найромантичніша пара» здобули Сириця І.(11кл.) та Качуровський Я.(випускник). Завершила вечір святкова дискотека.

IMG 20140214 182533

Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці
З-поміж найбільших зимових свят, мабуть, найвеселішим та найочікуванішим було і залишається свято Андрія – вечір та ніч з 12 на 13 грудня. Саме тоді, за українським звичаєм, молодь збиралася на Великих Вечорницях і влаштовувала там усілякі дійства, що супроводжувались різноманітними забавами, ворожіннями та співами.

Детальніше: Андріївські вечорниці

Вхід

Прогноз погоди

Погода в Україні

Погода в Україні

Погода в Україні

Гаряча лінія

Офіційні веб сайти