Музею історії села при Городищенському ліцеї присвоєно звання «Зразковий»

Міністерство освіти і науки України присвоїло музею історії села при Городищенському ліцеї звання «Зразковий»

(наказ МОН  України № 1133 від 19.09.2023 р. «Про затвердження рішення комісії МОН з присвоєння звання «Зразковий музей»).

Музей історії села Городищенського ліцею – своєрідний духовно-історичний осередок, який пов’язує минуле і сучасне. В цьому місці  відбувається як збирання, вивчення, обробка, збереження  та оформлення матеріалів минулого села Городище, так і духовно-моральне,  громадянсько-патріотичне, військово-патріотичне та національно-патріотичне виховання молодого покоління українців.

Музей історії села створений за ініціативи учнівського та педагогічного колективів, жителів села і має довгу  історію становлення.

Сучасний музей зареєстрований у  2009 році в Каталозі музеїв навчальних закладів  Хмельницької області, а з  9 грудня 2011 року   розпочався його новий етап. За ініціативи директора закладу освіти Кушнір Л.А. та за сприяння депутата Хмельницької обласної ради Гордійчука А.А., а також благодійного фонду «Зміцнення громад»  було облаштовано музейну кімнату із капітальним ремонтом, новими  стендами, нішами та оновленими експозиціями. Відтоді музей став улюбленим, комфортним, затишним місцем для навчання, виховання та   дозвілля дітей та учнівської молоді. Двері музею завжди відкриті для відвідувачів. Тут відбуваються різні заходи, зустрічі, музейні уроки, екскурсії.   Загалом музейна справа займає провідне місце в організації освітнього процесу. Роль історії в житті людини, розвитку майбутнього  української держави важко переоцінити. Тому              нашим завданням є берегти та примножувати історичні цінності: матеріальні, культурні, духовні.             

Пошукова команда школярів продовжуватиме збирати, систематизувати, висвітлювати матеріали, свідчення,  які щороку                            набувають все  більшої   історичної цінності.

Олімпійський урок та Олімпійський тиждень 2023

З метою поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в Україні, популяризації здорового  способу життя серед здобувачів освіти  протягом вересня-жовтня 2023 року вчителями фізичної культури  проводилися фізкультурно-оздоровчі, спортивні, виховні заходи в рамках проведення Олімпійського уроку та Олімпійського тижня 2023 року.

День вишиванки

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. У 2023 році це – 18 травня.

День вишиванки – справжнє народне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та вшанування етнічного вишитого українського одягу. Для учнів, учениць, а також педагогів Городищенського ліцею - це чудова нагода одягнути свою вишиту сорочку, яка є нашим національним символом, окрасою та оберегом. 

 

 

ДО УВАГИ БАТЬКІВ, УЧНІВ ТА МОЛОДІ! Небезпечний молодіжний рух «РЕДАН»

ДО УВАГИ БАТЬКІВ, УЧНІВ ТА МОЛОДІ! Небезпечний молодіжний рух «РЕДАН»

 

Останнім часом в Україні виявлено активність нового молодіжного руху, який набирає популярності в містах України – Ч(П)ВК «РЕДАН».

Вказана течія складається здебільшого з молоді неформальної зовнішності: довге фарбоване волосся, вподобання «аніме» та інші атрибутів, пов'язаних із ним. Конкретна ідеологія в «Редані» відсутня, але полягає у тому, щоб дати відсіч тим, хто їх пригнічує.

Вказаний рух сягає корінням японського мільтфільму-аніме «Hunter x Hunter», де за сюжетом діє злочинна організація «Геней Редан», також звана «Павуком» або «Примарною трупою», символом якої є павук із цифрою «4».

Основними центрами проведення зборів учасники «РЕДАН» обирають людні місця - площі, торгівельні центри, центральні частини міст тощо, де збираються у групи.

Перші прояви активності даного угрупування з’явилися в великих містах рф. З лютого 2023 року вказаний рух почав активно поширюватися через телеграм-канали на території країн СНД.

В протистояння руху «РЕДАН» також створюються групи анти - «РЕДАН», до яких входить так званий неформальний рух «ОФНИКИ» (підлітки 14 років), які не визнають представників «РЕДАН» та вступають з ними у фізичне протистояння. Обидва рухи закликають до протистояння між вказаними течіями.

Українська поліція вважає, що поширення цієї субкультури в нашій країні — це російська інформаційно-психологічна спецоперація. Державі-агресору важливо дестабілізувати ситуацію в Україні будь-яким чином.

На сьогодні в Україні заблоковані 18 каналів і груп, створених для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні через новий молодіжний рух.

Звертаємо увагу, що в зону ризику проявів деструктивної поведінки потрапляють підлітки, яким бракує батьківської уваги і підтримки, а також ті, чиє перебування в інтернет-мережі не контролюється.

Тому закликаємо батьків бути пильними  і уважними щодо своїх дітей.

 


                                                        

Вхід

Прогноз погоди

Погода в Україні

Погода в Україні

Погода в Україні

Гаряча лінія

Офіційні веб сайти